Wypożyczalnia rakiet śnieżnych

CHEVRONS 5

Wypożyczalnia rakiet śnieżnych
Zakopane

Wypożycz rakiety i odkrywaj nieznane
lub skorzystaj z naszych gotowych tras.

CHEVRONS 5

Zarezerwuj teraz

wycieczkę lub same rakiety

CHEVRONS 5

Polecane trasy w Zakopanem

Gotowe pomysły na wycieczki

HALA GĄSIENICOWA

To jedna z najpiękniejszych wycieczek na rakietach śnieżnych w Tatrach i gotowy pomysł na niezapomniany, zimowy dzień.

Docieramy na Halę Gąsienicową, która zachwyca zimową przyrodą i otaczającymi nas z każdej strony wysokimi szczytami. A także nad Czarny Staw Gąsienicowy, którą zimą po prostu zachwyca – otoczony Orlą Percią (najtrudniejszym szlakiem w Tatrach) i sylwetką majestatycznego Kościelca.

W schronisku Murowaniec robimy sobie przerwę na obiad lub domowe ciasto i herbatę. Tutaj przyszliśmy żółtym szlakiem przez Dolinę Jaworzynki – do Kuźnic wracamy niebieskim szlakiem przez Skupniowy Upłaz.

Kuźnice > Dolina Jaworzynka > Przełęcz Między Kopami > Hala Gąsienicowa Schronisko > Czarny Staw > Hala Gąsienicowa > Przełęcz Między Kopami> Skupniów Upłaz > Kuźnice

WIELKI KOPIENIEC

Łatwa i przyjemna wycieczka na rakietach śnieżnych dla każdego, kto pragnie miło spędzić połowę dnia – blisko natury, pięknych widoków na Tatry i uśpionej, zimowej przyrody.

Kuźnice > Nosalowa Przełęcz > Dolina Olczyska > Polana pod Kopieńcem > Wielki Kopieniec > Cyrhla

RUSINOWA POLANA

Łatwa, przyjemna i rekreacyjna wycieczka na rakietach śnieżnych – polecana także dla rodzin. Na Zazadnię najwygodniej jest podjechać busem, które odjeżdżają w stronę Morskiego Oka z wielu przystanków w Zakopanem. Tutaj rozpoczyna się nasza przygoda. Zakładamy rakiety i ruszamy w stronę Rusinowej Polany, skąd podziwiać możemy przepiękną panoramę Tatr. Po drodze odwiedzamy także Sanktuarium Maryjne na Wiktorówkach – wyjątkowe, bardzo klimatyczne miejsce, gdzie zobaczyć możemy też tablice upamiętniające zmarłych w Tatrach.

Zazadnia > Wiktorówki > Rusinowa Polana > Wierch Poroniec

IWANIACKA PRZEŁĘCZ

Całodniowa wycieczka na rakietach śnieżnych – prawdziwa przygoda, podczas której odwiedzisz aż dwie, piękne tatrzańskie doliny! Wycieczkę rozpoczynamy od Doliny Kościeliskiej (uważanej za jedną z najpiękniejszych w Tatrach). Tutaj docieramy całkiem do schroniska na Hali Ornak, gdzie można zrobić sobie przerwę na gorącą zupę lub herbatę.

Polecamy także uzupełnić wycieczkę o wizytę nad Smreczyńskim Stawem. Następnie przez Przełęcz Iwaniacką (najbardziej wymagający odcinek) docieramy do Doliny Chochołowskiej i spokojnie schodzimy do parkingów.

Kiry > Lodowe Źródło > Hala Pisana > Hala Ornak Schronisko > Iwaniacka Przełęcz > Dolina Chochołowska > Polana Huciska > Siwa Polana