TECHNOLOGIA

CHEVRONS 5

Rakiety śnieżne EVVO

Opatentowana technologia dla wszystkich miłośników śniegu

HISTORIA JEST WSPANIAŁA, ALE...

Rakiety śnieżne istnieją od zawsze? To nie przesada, bo zostały wynalezione już około 5000 lat temu. Początkowo były wytwarzane z drewna czy skóry.

Choć na przestrzeni tysiącleci wprowadzono sporo ulepszeń to klasyczne rakiety śnieżne wciąż pozostają sprzętem, z którego korzystanie wcale nie jest takie proste…

Jak łatwiej je zakładać?
Jak chodzić w nich wygodniej – płynnie i naturalnie?
Jak schodzić a jak podchodzić pod górę skoro rakiety śnieżne są sztywne?

NA SZCZĘŚCIE... TERAZ JEST EVVO!

2017 rok - marka EVVO wprowadza swoje innowacyjne rakiety śnieżne! To nowy punkt zwrotny w historii rakiet śnieżnych!

W skrócie:
EVVO zrewolucjonizowało rakiety śnieżne… i sposób ich używania.

PODESZWA DO KAŻDEGO TERENU

Od teraz odkrywanie śnieżnych krajobrazów nie ma żadnych granic. A to za sprawą unikalnej podeszwy wykorzystującej technologię MICHELIN.

Jej geometryczny kształt został zainspirowany oponami zimowymi. Eksperci od opon firmy Michelin zaprojektowali podeszwę EVVO tak, by zapewnić Ci optymalną przyczepność i mobilność na różnych terenach – takich jak kamienie, trawa, a przede wszystkim śnieg, lód i mokra nawierzchnia.

KOMFORT CIEPLNY I CISZA

Czerp 100% przyjemności z aktywności na śniegu.

By zapewnić użytkownikom optymalny komfort, rakiety EVVO zostały zaprojektowane w technologii MATRYX. Oprócz doskonałego trzymania się stopy, ta opatentowana, ultralekka, wytrzymała tkanina jest w pełni wodoodporna i oddychająca. Podszewka DUAL SKIN zapewnia dodatkową barierę przed wilgocią.

Złożona pianka monoblokowa i guma izolują stopy przed zimnem, aby utrzymać komfortową temperaturę dla stóp i pozwalają na maksymalne ograniczenie hałasu często powodowanego przez tego typu sprzęt. (Poziom hałasu na ubitym śniegu: 55dB dla rakiet śnieżnych EVVO w porównaniu z 65 do 70dB dla tradycyjnych rakiet śnieżnych).

W ciszy możesz dać się ponieść odgłosowi chrzęszczącego pod stopami śniegu.

MATRYX-1
CHEVRONS 5

EVVO to:

NIGDY WIĘCEJ KŁOPOTÓW Z ZAKŁADANIEM

System regulacji pozwala na szybkie i wygodne zakładanie i łatwe dostosowanie niezależnie od tego, jakie buty zimowe masz na sobie.

W GÓRĘ? W DÓŁ?
ZAWSZE LEKKO!

Ciesz się lekkim, normalnym i płynnym krokiem – nawet w najbardziej wymagającym terenie.
Możesz chodzić normalnie niezależnie czy idziesz prosto, w górę czy w dół bez potrzeby podnoszenia podpórek pięt jak w przypadku tradycyjnych rakiet.

Z EVVO MOŻESZ IŚĆ WSZĘDZIE

Po głębokim śniegu, przez drogę, po żwirze, kamieniach i potokach. Każda zimowa przygoda jest możliwa!

SZYBKOŚĆ, SKAKANIE
I ZABAWA

Skakanie i bieganie po śniegu jeszcze nigdy nie było tak proste! Evvo są lekkie i wyprofilowane tak by nic Cię nie zatrzymało.

ZIMNE STOPY?
NIGDY WIĘCEJ!

Dzięki połączeniu piany i gumy, zyskujesz nawet 5° przy 15-minutowym spacerze. Innowacyjna tkanina MATRYX sprawia, że Twoje stopy wysychają, dzięki hydrofobowym, oddychającym właściwościom.

CIII...
CIESZ SIĘ CISZĄ

Ciesz się przyrodą bez przeszkadzania mieszkańcom dzikich terenów. Od 10 do 15 dB mniej hałasu.